Wykonujemy dla Państwa usługi już od 1995 roku
 
Oferujemy sufity napinane wykonane z niemieckiej folii (producent Renolit gmbh) wykonywane na wymiar w fabryce GrupaDPS, mocowane na profilach aluminiowych DPS.
Oferujemy sufity napinane wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Koncepcja i projekt
Innowacyjna forma sufitu napinanego ropoczyna się od dobrze zaplanowanego i przygotowanego projektu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy koncepcję i projekt sufitu wraz jego ewentualnym podświetleniem. Każdy pomysł możesz zobaczyć na specjalnie przygotowanych wizualizacjach 3d.
Montaż
Musimy mieć pewność, że to co zaprojektujemy będzie dobrze wykonane. Dlatego nasza ekipa fachowców sprawnie zamontuje sufit i jego ewentualne podświetlenie w Twoim pomieszczeniu. Bez wynoszenia mebli, bez kurzu - nawet w jeden dzień.
Odpowiedzialność
Jesteśmy pewni naszych rozwiązań. Każdy zaprojektowany i wykonany przez nas sufit ma 10 lat gwarancji. Przez ten czas nie musisz martwić się problemami typowymi dla sufitów podwieszanych gipsowo kartonowych. 
Kompleksowość
Pamiętamy, że sufit to także podświetlenie i instalacje zasilające. W czasie monatażu możesz zająć się swoimi sprawami. Już nie musisz szukać fachowców od wykończenia, elektryki i sprzątaczy.  My zajmiemy się wszystkim.
Wybrane realizacje
 • Wnętrza różne - wizualizacje
   
 • Wnętrza publiczne
   
 • Wnętrza prywatne
   
 • Łazienki i SPA
   
 • Klatki schodowe, korytarze itp
   
 • Zdjęcia z montażu
   
Masz pytania
Określ styl Twojego otoczenia. Nasi projektanci oraz konsultanci są do Twojej dyspozycji. Naszym zadaniem jest dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Skontaktuj się z nami
do góry